Připravujeme tyto akce:

Nezapomeňte si koupit lístky včas! Kapacita sálů je omezená a lístky rychle mizí...

2.2.2024 - Vršovice - Kulturní dům

Myslivecký ples Vršovice

Těšíme se na Vás v krásném prostředí kulturního domu ve Vršovicích. Užijete si pohodovou atmosféru, bohatou tombolu, výborné jídlo a pití a zábavu až do ranních hodin :-)

9.2.2024 - Areál TJ Sokol Chvalíkovice

Myslivecký ples Chvalíkovice

O týden později se na Vás těšíme v tradičních prostorách TJ Sokol ve Chvalikovicích, kde se můžete jako již mnoho let těšit na bohatou tombolu, skvělé jídlo, pití, zábavu a hudbu, která vás provede až do rozednění :-)

Akce, které již proběhly:


21.10.2023 - Vršovice - Obecní úřad

Zvěřinové hody

V krásných prostorách obecního kulturního sálu, nádvoří obecního
úřadu a také v prostorách obecní stodoly ve Vršovicích, a za nádherného slunného počasí proběhl první ročník zvěřinových hodů. Účast byla nad očekávání veliká. Spokojené tváře i vyřčené pochvaly a poděkování mnoha účastníků nám daly jasný signál, že jsme se výborným jídlem, pitím, sladkostmi i dalšími pochutinami trefili do gusta všech návštěvníků. Pro děti byla připravena laserová střelnice a nechyběla ani tombola. Výherní listina viz odkaz níže. Moc se těšíme na příští rok a věříme, že se sejdeme opět v hojném počtu.

Střelecký den

24.6.2023

Na střelnici u myslivecké chaty za Raduňskými rybníky proběhl střelecký den. Zúčastnili se i výherci vstupenek na tuto akci, kteří je vyhráli na našich mysliveckých plesech.

Den obce Raduň

17.6.2023

V rámci oslav dne obce jsme připravili přehlídku loveckých plemen a ukázku jejich dovedností.

Den obce Chvalkovice

3.6.2023

Na oslavách obce jsme měli několik stánků, kde jsme zajišťovali jídlo a pití. Bramboráky i zvěřinový guláš přišel k duhu návštěvníkům akce a k tomu i pití alko i nealko piva. Dále jsme připravili pro děti zajímavé soutěže a znalostní úkoly z oblasti myslivosti.

Myslivecký ples ve Vršovicích

10.3.2023

V prostředí krásného obecního kulturního domu proběhl tradiční ples s bohatou tombolou. V ceně vstupenky byla večeře v podobě jelení svíčkové. Končilo se jak se sluší a patří nad ránem kolem 4.00 hod.

Myslivecký ples ve Chvalikovicích

17.2.2023

Každoroční, mnoha lety prověřený ples s bohatou tombolou, výbornou muzikou a zábavou až do ranních hodin.