Připravujeme tyto akce:

Aktuálně pracujeme na plánu dalších akcí pro rok 2024 a zveřejníme je, jakmile dáme vše dohromady ;-)

15.6.2024
Den obce Chvalíkovice

Budeme se těšit na hojnou účast všech, kteří s námi oslaví Den obce, abychom si společně užili zábavu, dobré jídlo a pití, hudbu, soutěže a věříme, že i krásné počasí.

Akce, které již proběhly:


Sázení ovocných stromů 28.3.2024

Společně jsme obnovili původní výsadbu ovocných stromů, které uhynuly kvůli napadení jmelím.  V krajině má svou nezastupitelnou funkci, přispívá k její pestrosti a v podzimních měsících rozšiřuje potravní nabídku pro zvěř a ptactvo.

Vysázelo se 15 stromů. Výsadbu realizoval spolek Kapradí společně s MS Maršovec, s podporou obce Chvalíkovice. Z řad veřejnosti se účastnila také skupina studentů. 
Děkujeme všem účastníkům!

Tento projekt byl vytvořen díky grantovému programu Nadace Partnerství a je spolufinancován Státním fondem životního prostředí ČR, individuálními dárci veřejné sbírky a partnery iniciativy Sázíme budoucnost. Děkujeme!


9.2.2024 - Areál TJ Sokol Chvalíkovice

Myslivecký ples Chvalíkovice

I druhý myslivecký ples našeho sdružení dopadl na výbornou. Poděkování opět patří všem účastníkům, muzice, sponzorům a členům spolku, kteří se starali o hladký průběh plesu. Bylo skvělé vidět tolik spokojených lidí, kteří si užívali bohatou tombolu, skvělé jídlo a pití, zábavu i hudbu až do ranních hodin.

2.2.2024 - Vršovice - Kulturní dům

Myslivecký ples Vršovice

Děkujeme všem zúčastněným za výbornou atmosféru. Zábava probíhala až do ranních hodin a opět nechybělo výborné jídlo (jelení medailonky a jelení svíčková). Věříme, že jste si vše užili na pohodu včetně bohaté tomboly. Těšíme se na vás za týden ve Chvalikovicích :-)

Náš velký díky patří také všem sponzorům:

Africké muzeum Holčovice, Agrobio, Albreko s.r.o., AZ pneu, Gustissimo, Huisman, Inteligentní plastelína, Mgr. Soňa Kolářová, OÚ Raduň, OÚ Vršovice, prodej oděvů Daniel Heinze, PROUD Taxi Opava, Rodinný pivovar Bernard, Saela Brumovice, Tiskárna Schneider, VčelBal, Vršovické uzeniny Pavlík, Zahradnictví Raduň, Zemědělská a.s. Kylešovice, Zemědělství Hanzlík Rohov